Most nem olyan a szezon hogy ezt megengedjék maguknak. Persze van klímás aki ragaszkodik hozzá még most is, de ma már nem hiányszakma mint pár éve amikor vadászni kellett a klímaszerelőt.
Írtam nekik mailt. Azt válaszolták, hogy időközben elfogyott, és csak 2-3 hét múlva lesz ismét. Mivel jeleztem, hogy nekem ráér és emiatt ne töröljék, így azt kérték, hogy ha ismét lesz készleten, akkor szóljak nekik, és akkor adnak kupont, amivel az eredeti áron meg tudom venni.Ez meg is történt, és már nálam az airfryer. Szóval végülis rendesek voltak, és happy end lett, de kellett hozzá egy kicsit proaktívnak lennem.
lemaradtam róla, míg kiderítettem hogy mégis működik az e-sim megoldás. Esetleg ha valakinek mégsem kell szóljon már privátban: 512-es vagy 1 terrás fehér fekete vagy kék érdekelne köszönöm
Ezek ma jöttek, nem akarok új bejegyzést készíteni, mert csak elszórva van pár helyen:dmBio Bio téli mintás színes száraztészta, 250 g 137 Ft NA | 279 Ft - | 51%
dmBio Bio kekszes tejcsokoládészelet karácsonyi fűszerekkel, 40 g 149 Ft NA | 299 Ft - | 50%
dmBio Bio csokoládés almakarikák, 90 g 499 Ft NA | 999 Ft - | 50%
dmBio Bio mogyorós sütemény étcsokoládéval, 150 g 499 Ft NA | 999 Ft - | 50%
dmBio Bio puszedliszívek málnadzsemmel töltve, 125 g 479 Ft NA | 949 Ft - | 50%
dmBio Bio téli csokoládé karamellizált mandulával, 100 g 329 Ft NA | 649 Ft - | 49%
dmBio Bio téli gyümölcspuncs bodzabogyólével, 750 ml 329 Ft NA | 649 Ft - | 49%
dmBio Bio energiagolyók Spekulatiuskeksz-fűszerekkel, 60 g 279 Ft NA | 549 Ft - | 49%
dmBio Bio energiagolyók mézeskalács-fűszerekkel, 60 g 279 Ft NA | 549 Ft - | 49%
Jar Kézi mosogatószer Tree tea és mint, 0,45 l 519 Ft NA | 759 Ft - | 32%
Én tegnap rendeltem onnan. Régebbi regisztráció, tavaly is rendeltem már onnan. Budapesti cím van megadva számlázási címnek, egy másik budapesti meg szállításinak. Semmi gondom nem volt.
Én is úgy jártam, végül írtam nekik egy emailt a honlapon keresztül, becsatoltva a számlát. Erre ugyan választ nem kaptam, de 1-2 hét után egyszercsak jött a pénz.
Nekem ez megjött, fêltem kicsit megolvad. De hâla a foxpostnak kêső esti kiszâlitâs volt. Picit sem volt a doboz sem meleg. Mondjuk ez mák volt. Ez igy megêrte!
Amazon fiókkal ha összekötöd, akkor feliratkozásnál bedobja a Use Prime sub (Free with Prime) opciót, de sose próbáltam.Viszont mostanában fog lejárni az előfizum és azon gondolkodtam, hogy egy egyiptomival próbálkozok majd meg. Ha lesz időm/kedvem és kivitelezhető, akkor megírom hogy kell, mert töredéke lenne ennek. Ráadásul mivel nem EUs ország ezért IP alapján jönne a kontent, tehát "magyarabb" lenne elvileg a Prime videó is mint ezzel.
Alapból összeghatárhoz kötött az ingyenes szállítás, azonban a fenti kuponnal ezt 0-ra lehet csökkenteni. A kupon érvényességi idejét nagyobb rejtély övezi mint Atlantisz titkát, úgyhogy erről én sem tudok. Ha már nem működne, akkor kérlek szóljatok! :)
Szerintem nem verték nagydobra, de lehet csak én jártam csukott szemmel, de a Raiffeisen is indított hűségprogramot. Vásárolni kell a bankkártyával és cserébe pontokat kaptok, amiket aztán kedvezményekre lehet beváltani.
Ha rendelkezel a Subnautica PS4 -es verziójával (márpedig jó eséllyel igen, hiszen nem rég adták ingyen) akkor bejelentkezés után ingyen a könyvtáradba teheted a PS5 verziót is!