1 hónap ingyen Sweet TV előfizetés

1 hónap ingyen Sweet TV előfizetés

INGYENES
EURONICS
sweet.tv
( 0 | 0 )
32
Irány az akció
Szolgáltatás
Egy hónap ingyen, a megadott kóddal. Nem feltétele a kártyaadatok megadása a promóciónak!

A beküldéskor indul az egy hónap 

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

#35
János
2 hónapja
Nekem kéri a kártyaadatokat! új email címmel regisztráltam. Ilyenkor mi van? :)
Utoljára módosítva: 2 hónapja
válasza erre:
2 hónapja
koszi. most vonta le a 2. honapot, eddig remek

nem tudom az 1 honap ingyenes kupont be tudom-e valtani vagy hogy megy ez? valaki meglevo előfizus aki csinalta es mukodott neki?
válasza erre:
3 hónapja
Igen, mindig 1 hónapot ír csak előre! Nekem megy már több mint 1 éve! Ár-értékben verhetetlen!
válasza erre:
3 hónapja
en ma regisztraltam, egyelore 1200 huf, remelem ez az ar marad 1 honap mulva is.

1 honap free kodot itt is el lehet loni? :D valaki probalta? nem mintha 1200 ftert nem lenne ajandek csak kerdezem.
dijcsomag lejarathoz amugy apr. 17 van irva, mindig csak 30 napot ir ki elore?
válasza erre:
3 hónapja
Klikk a 4-es hozzászólásra és megnézed mennyit akar beterhelni
3 hónapja
az 1200FT-os kód még elérhető?
válasza erre:
4 hónapja
Nekem gond nélkül és automatikusan 1200-at von le minden hónapban, nem kell semmit sem csinálni vele.
Néha azért érdemes ránézni, hogy biztos nem állt-e vissza az eredeti árra, de jelenleg még működik.
válasza erre:
4 hónapja
Én most próbáltam ki ezt az olcsó előfizut. Lassan lejár. Magyarul akkor semmi teendőm nincs a fordulónapon automatikusan az olcsóbbat vonja le? 🙂
8 hónapja
Nekem mai nappal járt le az 1200Ft-os első hónap L díjcsomag, és ugyan úgy csak 1200Ft-ot vont le a következő hónapra is, ez így nagyon szuper, köszönöm a linket mégegyszer. :)
👍
3
👍
😮
1
😮
#25
GSanyi
válasza erre:
8 hónapja
aham
👍
1
👍
#24
János
válasza erre:
8 hónapja
Az 1200 Ft?
#23
GSanyi
válasza erre:
8 hónapja
Jap, és minden hónapban ennyit von le úgyhogy most már az is tuti hogy nem egyszeri.
válasza erre:
8 hónapja
Működik a link még mindig, haver által adott telekom tv go mindig kidob pár hetente, na ezt untam meg és próbáltam rá az 1200-as csomagra. Sokkal stabilabb mint a T-s cucc, gyorsabban, vált csatornát és a képminőség is jobbnak tűnik. yettel mobilnettel használom, 5g routerrel
👍
3
👍
#21
And_
10 hónapja
Köszönet érte. Még ma (aug.21.) is működött a kód.
❤
2
❤
#20
GSanyi
válasza erre:
egy éve
Igen, csak beloginolva érhető el úgy láttam.
👍
2
👍
#19
GSanyi
válasza erre:
egy éve
Amennyire én tudom NEM. Folyamat ennyi amíg le nem mondod. De ez a tájékoztatás nem saját tapasztalat, hanem PH fórumban, ahol magát a lehetőséget megosztották, ott írták. Én is még csak az első ingyenes hónapnál tartok :)
👍
1
👍
válasza erre:
egy éve
És ez csak egyszeri hónap ugye ?
válasza erre:
egy éve
Köszi, rákattintottam múltkor, csak azért a teljes összeget láttam, mert nem voltam még beregisztrálva. Most megtettem és már írja is az 1.200 Ft-os árat.
#16
Zso
válasza erre:
egy éve
Mit tanulhatunk ebből? Ha elég ideig vársz, akkor minden megjavul magától! :) Köszi, hogy szóltál!
😄
5
😄
válasza erre:
egy éve
Jó hírem van Zso, ios 26 béta alatt beveszi a linket  úgyhogy ne szenvedj vele, ősszel az összes almás kütyü lefrissül és  problem solved🤷‍♂️
🙏
1
🙏

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztó fenntartásához és fejlesztéséhez? Most megteheted! A támogatásod segítségével továbbra is biztosítani tudjuk az oldal zavartlalan működését és a reklámmentes akció megosztásokat. Csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!