
Jó áron van a Bambu Lab 3D nyomtató, telefonról is lehet bele nyomtatni, az AMS-el pedig egyszerre 4 színt is tud kezelni.
2 hónapja használtam vettem a szettet 130k-ért, nagyon jó áron van most.
Alzás filamenttel, illetve Sunluval (Allergoról) használjuk, tökéletesen működik.
Ezek is érdekelhetnek
Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért.
Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztó fenntartásához és fejlesztéséhez? Most megteheted! A támogatásod segítségével továbbra is biztosítani tudjuk az oldal zavartlalan működését és a reklámmentes akció megosztásokat. Csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt! 
Hozzászólások