viszont van egy éppen futó akció is, meg akarod nézni? KLIKK IDE!
Apple AirPods 4 ANC Fehér

Apple AirPods 4 ANC Fehér

52 240 Ft 60 490 Ft-14%
Allegro
( 0 | 0 )
34
Irány az akció
Műszaki cikkek
Fej-, fülhallgató

Elég jó áron van, jó vétel lehet azoknak, akik nem szeretik az agybadugós-gumiharangos füleseket. Eladó: MALL.

Termék/promóció leírása
Nem árt tudni

Ingyenes Smart szállítás alsó határai: 5 ezer Ft csomagautomatába, 9 ezer Ft házhoz.

Sűrűn osztanak kuponokat e-mailben. Ellenőrizzétek, hogy beállításaitok között a kedvezményekkel kapcsolatos értesítések engedélyezve vannak -e. A kuponok értéke úgy tűnik, hogy attól függ mennyit költöttetek már az oldalon. Ha keveset, akkor kisebb értékűt, kisebb összeghatárral kaptok, ha többet, akkor nagyobb értékűt. Ha nagyon sokat, akkor pedig a jelek szerint semmit.

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

#36
MADcat
21 napja

Na próba alatt van. Hát a ketteshez képest más liga teljesen. Pedig azt is szerettem. A zajszűrés marha jó. Kényelmes is. Nem bántam meg.

#35
János
egy hónapja

Ha valakit érdekel, keressen meg. Én mégsem tartom meg, mivel a sima verziót nagyon nyomott áron vennék meg tőlem. Így marad. :)

Utoljára módosítva: egy hónapja
#34
huny
válasza erre:
egy hónapja

pedig ha jól emlékszem hallottam már olyanról, hogy az eladó külön rak rá, de lehet akkor keverem mással, de igazad van, ha fólia van rajta az nagyon rossz jel

👍
1
👍
#33
MADcat
válasza erre:
egy hónapja

Nálunk a Tesco parkoló dettó. Én nyolc ezerig eljutottam, plusz egy csomag merinói gyapjú zokni. Halál komoly. 🤣🤣

#32
fbfro
válasza erre:
egy hónapja

Én bontottam ki az Auchan Parkolóban az eladó szeme láttára. Mondtam neki hogy kibontom, és ha nem megy az ANC akkor nincs üzlet. Ez valami Pro verzió akart lenni akkor. Szerintem őket is átcseszik, mert belement ebbe. Nyilván nem volt eredeti. Visszaadtam és elköszöntem. Pedig a 30 ezres nyitó ár már lement 12e-re 😀

Utoljára módosítva: egy hónapja
😄
1
😄
#31
MADcat
egy hónapja

Megjött nekem is tegnap. Minden rendben van vele. Köszönet a megosztásért. Pacsi az Allegro Mall.hu párosnak.

🙏
2
🙏
#30
curly
válasza erre:
egy hónapja

a kamun van fólia.

pl amit az utcán nyújtanak oda, hogy nézd meg nyugodtan bontsd ki, eredeti

aztán ha kibontottad akkor ki is fizetheted mert "eredeti" szóval megvetted

#29
huny
válasza erre:
egy hónapja

egyébként fólia nem is kéne alapból rajta legyen csak a 2db szalag amit le kell húzni

szerk: max külön húz rá az eladó

Utoljára módosítva: egy hónapja
egy hónapja

Azt elfelejtettem

Nem volt fólias, de a szalag sertetlenul lejott, olvastam eredeti ilyen…

Magan a dobozon is lehet latni hogy eredeti, mindent megneztem apple sorozat stb

Ipad pro felismeri kiadja az anc funkcióit.

3 ashoz kepest ba…. Nagyott szól, most technozok vele🤣

Kulon plussz pont allegronak mallhu nak a csomagolasert, dobozba bubisok kőze rakva kulon bubiba csomagolva jott

Allegro nagy plussz, meg a mallhu is!

Utoljára módosítva: egy hónapja
#27
MADcat
válasza erre:
egy hónapja

Király. Nekem most jött, hogy csúszik a szállitás.

👍
1
👍
egy hónapja

Megjőtt! Eredeti termêk, minden stimmel!!

🙏
1
🙏
egy hónapja

Kint volt mennyi db van az akciós ajanlatbôl es elfogyott valtozott az ár is. 250 db volt

Az ipad 2025 re irom

🙏
1
🙏
egy hónapja

Meg az ar alatt is irja 250 vasarlo vasrolta meg

válasza erre:
egy hónapja

Mennyisèg limitalt ajánlat

Alatta hany db akarsz ….az 12 egységből

Es előzo napokban ott 244 db es ahogy fogyott ment lejjebb, mint alzanal is irni szokta

#22
fbfro
válasza erre:
egy hónapja

Ezt hol lehet látni, hogy mennyit adtak el belőle?

Utoljára módosítva: egy hónapja
#21
Zso
válasza erre:
egy hónapja

Allegro-t szokni kell. Nem túlságosan felhasználó-barát sajnos, de sok szempontból jobb mint az összes többi piactér szerintem.

❤
2
❤
#20
MADcat
válasza erre:
egy hónapja

Nem vagyok nagy allegrós. Basszus azt nem is figyeltem. Igaz éjszakásban olvasgattam..

válasza erre:
egy hónapja

ipad 2025 244db adtak el az akciósból! ha az is kamus, nekik az cink !

válasza erre:
egy hónapja

Fogok irni, de leirtad és 203 ember vette meg, ha menne mind vissza, az csőd! hagyjuk, fogok irni milyen.

👍
1
👍
#17
Zso
válasza erre:
egy hónapja

Annyival (is) jobb az Allegro mint az eMAG, hogy a véleményeknél látszódik a forgalmazó is, így sokkal jobban követhető, hogy kit érdemes kerülni. Ez egy piactér, lesz aki hamisat, vagy bontottat árul, más pedig valódit (Apple termékeknél különösen jelentős a hamisítás, így a félelmed abszolút megalapozott!). A MALL viszont a zászlóshajója az Allegronak, kizárt, hogy hamis példányokkal égetné magát. A MALL nem egy eladó az Allegron, hanem AZ eladó.

A döntés persze a tiéd, mint írtam a félelmed abszolút jogos, de szerintem rossz premisszák alapján hoztál következtetést. Bosszantó egyébként, hogy a véleményeket nem lehet az aktuálisan kiválasztott bolt alapján szűrni, de ez van ...

👍
1
👍

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztóhoz? Nagyszerű hírünk van! Ha a fenti linken keresztül vásárolsz, akkor te ugyan ugyanannyit fizetsz mintha máshonnan érkeznél az oldalra, de mi jutalékot kaphatunk, ami segíti oldalunk fenntartását és fejlesztését. Ha máshogy is szeretnél támogatni minket, akkor csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!