Compact Whey Gold Akció 2x1kg

Compact Whey Gold Akció 2x1kg

13 580 Ft +990 Ft
puregoldprotein.com
( 0 | 1 )
8
Irány az akció
Élelmiszerek
2 db 1 kg-os fehérje, választható ízekben (két különböző íz is lehet) 13580 Ft-ért.
Új regisztrációhoz küldenek egy kupont, amiért ingyen shaker jár. A szállítási költség 990 Ft-tól indul.

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

válasza erre:
3 hónapja
Nemigazán, ha az ember kukáz valahonnan ajánlói kódot, akkor 5 EUR kredittel lehet gazdagabb egyszer, feltéve ha a meghívott 50 EUR értékben vásárol. Akad még első rendelős kupon "FIRST" ami tovább farag 5%-ot, nem nagy kaland de utána kb megszünnek a jóárasító kód lehetőségek. Ellenben mikor az ember értékel egy terméküket, azért lehet kukázni 0.5-1 EUR? értékben kreditet, illetve gyakran futnak a háttérben olyan kódok, amikkel lehet a kosárba csempészni ezt azt bizonyos feltételek mellett. A "plan" előfizetés gyorsan megtérül 2-3 vásárlás után és elég olcsó is egy 1 éves. Ingyenes szállítás talán 75-85 EUR-tól. Termékek bevizsgáltak, kicsit Myprotein feelinges a 2010-es évekből, amikor még nem szalad el velük a ló, egyébként a weboldal elég koldusb@szta. Kezdőoldalon lefele pörgetve a "Flash offer" szekcióban szoktak az igazán jó dealek lenni, akár 6-7k/kg áron az EvoWhey fehérjével. A jelenlegi ár nem szexi a ~8600/kg-al, nincs Flah dealben sajnos, így nem piszkálnám, de dobnak hozzá pár ingyenes holmit. Így néz most ki egy kosár plan előfizetésben : prnt.sc
❤
1
❤
🙏
1
🙏
válasza erre:
3 hónapja
Hsn -re létezik bármi kupon esetleg?
#7
Zso
válasza erre:
3 hónapja
Mi köszönjük. Valahova ki kellene konstans írni ezt, hogy sose feledjétek ☺️. A megosztás egy önzetlen aktus, azért tényleg csak hála jár. Az ajánlat viszont szabad préda. (bár a kritika szerintem túlságosan erős volt - nem rád nézve, hanem a boltra)

Sokszor van úgy velem is, hogy megosztok valamit, amit rendeltem, szól valaki, hogy nem jó cucc és törlöm. Megosztani akkor sem volt kár, mert más is láthatja így, hogy mi a helyzet. Tanulunk, segítjük egymást. Minden szuperül működik.
👍
2
👍
válasza erre:
3 hónapja
Köszönöm, hogy utánaolvastál, és a kedves szavakat. :)
❤
1
❤
#5
Zso
válasza erre:
3 hónapja
AHH, itt is erről beszélnek: reddit.com. Mondjuk a felét se értem, de valami hasonló következtetésre jutottak mint Lumpy Dumpi.
#4
Zso
válasza erre:
3 hónapja
Én sajnos ehhez nem értek - nem is leszek hirtelen szakértő, de azt nagyon fontos leszögezni, hogy bárhogy is legyen, az akció megosztásáért Neked csak hála és köszönet jár, még akkor is, ha valaki az ajánlatra rosszakat ír. Nehogy magadra vedd, nem neked szól! ☺️
❤
1
❤
válasza erre:
3 hónapja
A protein spike témára nekem covidos hivatkozások jönnek, de biztos nem erre gondolsz. Pl. a lidl-s bejgli sem a prémium kategória, attól még megfelelő lehet ár-érték arányban.
3 hónapja
Aminóval felhúzott ipari hulladék, senkinek nem ajánlom a termékeiket, főleg nem a Compact Whey-t. Aki nem érti, annak javasolt elolvasni az összetevőket, és rákeresni a „protein spike” témakörre. Élen járnak a vásárlóik megtévesztésében. prnt.sc HSN store inkább vagy Gymbeam.
👍
1
👍
🙏
2
🙏

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztó fenntartásához és fejlesztéséhez? Most megteheted! A támogatásod segítségével továbbra is biztosítani tudjuk az oldal zavartlalan működését és a reklámmentes akció megosztásokat. Csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!