Dyson Gen5 Detect Absolute – Prémium vezeték nélküli porszívó lézeres porérzékeléssel

Dyson Gen5 Detect Absolute – Prémium vezeték nélküli porszívó lézeres porérzékeléssel

225 590 Ft +1 890 Ft318 532 Ft-29%
contactphone.hu
( 0 | 0 )
6
Irány az akció
Háztartás
Jó áron, de nagyon kevés véleményes boltból.

Ilyen helyről ekkora értékű porszívót ugyanúgy nem szabad vásárolni, mint telefont sem? Vagy merne bárki kockáztatni?

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

#6
Zso
válasza erre:
3 hónapja
Helyesen teszed, hogy használod a @-t, tök jó lenne, ha itt is menne, de nem működik. Csak vicceltem, leginkább kínomban, mert rég szeretném megoldani, de fogalmam sincs mikor lesz rá időm.
válasza erre:
3 hónapja
Koszonom! Kovettem a kepeseket, azt hittem, ha beirom a bolti linket es az arukeresoset, a tobbi automatikus.
A @ rossz berogzodes. 😅 A forumot megnezem, letrehoztam tan ket topikot egyszer, de nem volt nagyon reakcio...
Lehet, rajuk iruk gari ugyben, legalabb meglatom, milyen a kommunikacio.
válasza erre:
3 hónapja
Koszi, igen, a 2010-es alapitas miatt estem gondolkodoba... 🙈
Azt hol latod, mikori a webshop? 6 napja kaptam ertesitot arukeresotol, h olcsobb lett a keszulek.
3 hónapja
Kapcsolat szerint ők az üzemeltetők
nemzeticegtar.hu

Ez alapján sem túl biztató. 2010es alapítás de tavaly csak 60ezres arbevet.

Ennek ellenére a weboldaluk biztató, leírás szerint nagykereskedelemmel foglalkozik a cég.
controlmedkft.hu

Az online webshopjuk pár napos amúgy.
Utoljára módosítva: 3 hónapja
#2
Zso
válasza erre:
3 hónapja
A kukacod itt semmit sem ér! :D (de remélem majd egyszer fog). Hááááát bejegyzésbe akciósabban kellett volna felvenni, picit mindjárt átírom. Ha akció nélkül pusztán a boltot kérded, akkor azt érdemes a fórumban megkérdezni (végre lehet használná valaki... :D).

4 vélemény nem sok. Leginkább gari szempontból szokott ez szopó lenni, mert ha egy év múlva már nincs cég, akkor fene tudja hogy tudod érvényesíteni. Dysonnál ha van EU gari, vagy valami hivatalos cucc, akkor viszont nem látok semmi problémát. Max. utánvéttel rendelve.

Bocs, picit absztrakt lett, de rohannom kell.
👍
1
👍
3 hónapja
@Admin, törlöm, ha biztosan nem okés a dolog, csak kíváncsi voltam a véleményetekre. 3 vélemény van róluk, azok jók, de ez nem jelent semmit...
Utoljára módosítva: 3 hónapja

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztó fenntartásához és fejlesztéséhez? Most megteheted! A támogatásod segítségével továbbra is biztosítani tudjuk az oldal zavartlalan működését és a reklámmentes akció megosztásokat. Csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!