fwip fagylaltgép most 50%-os kedvezménnyel (hungary@fwip.com)

fwip fagylaltgép most 50%-os kedvezménnyel ([email protected])

Az akció 2 hónap múlva jár le
fwip.com
( 0 | 0 )
7
Irány az akció
Szolgáltatás

Nem tudom mennyire specifikus illetve konkrét linket sem találtam, de ismerősöm mesélte, hogy az fwip fagylaltgépet most 50% kedvezménnyel lehet vásárolni. Honlapot nem találtam, de érdeklődni a [email protected] címen lehet.

A gép NEM HÁZTARTÁSOKBA való, akciós ára kb. fél millió Ft környékére tehető. - kiegészítés by Zso

Kiemelt ajánlat

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

27 napja

"A gép NEM HÁZTARTÁSOKBA való, akciós ára kb. fél millió Ft környékére tehető"

NE MONDD MEG MIT TEHETEK

😄
4
😄
válasza erre:
27 napja

Akkor rögtön kettőt is veszek 😂

#5
Zso
válasza erre:
27 napja

Oké, köszi! Elég sok fontos infó került így napvilágra ahhoz, hogy kibővítsem az OPot 🙂 .

👍
1
👍
#4
Soma
válasza erre:
27 napja

500.000Ft

😄
1
😄
😮
1
😮
27 napja

Az ismerős mennyiért jutott hozza?

#2
Soma
válasza erre:
28 napja

Igen az ismerősöm is a kávézójába állítja majd ki. Csak gondoltam érdekes lehet esetleg másnak is. :)

👍
1
👍
#1
Zso
28 napja

Köszi a megosztást. Sajnos ilyen akciókra nincs felkészítve az oldal, de azért sikerült szerencsére beleszuszakolnod a lehető legjobb módon. Néztem, hogy van .hu -s domain-je is, de ott két videó van, semmi több. Sajnos nagyon kevés infó van róla a neten, én azt se tudom mi fán terem - kérdés, hogy a félár mennyiből jön, stb. Az biztos, hogy valami kapszulás kávéfőzőhöz hasonlító cucc, csak fagyigépben, tehát utána még töltögetni is kell.

facebook.com

Ha bárki bármit tud róla, akkor ossza.

Egy nyár végi lejáratot belőttem neki, hogy ne maradjon itt örökké.

Szerk: most jelentek meg Magyarországon / egy hónapja kb. /, kb. olyan fű alatt árulják mintha drog lenne. Sehol egy árlista, egy normális weblap, semmi. Infót akarsz? "köszönjük az érdeklödését, kérem legyen kedves egy emailt küldeni a [email protected] email cimre, és minden információt megosztunk Önnel." pfff.. fura. Ha valaki kap, akkor dobja be, pls! 😉

Szerk2: Lehet ezeket nem háztartásokba, hanem üzletekbe árulják és ezért ez a fura értékesítési mód? Lehet ők házalnak vele?

Utoljára módosítva: 28 napja

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztó fenntartásához és fejlesztéséhez? Most megteheted! A támogatásod segítségével továbbra is biztosítani tudjuk az oldal zavartlalan működését és a reklámmentes akció megosztásokat. Csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!