Gumicukrok jó áron

Gumicukrok jó áron

Allegro
( 0 | 0 )
6
Irány az akció
Élelmiszerek
Snack
Leteszteltem, hogy nektek már ne kelljen az ismeretlenbe ugranotok! 👼 Ennél az eladónál 5 rongyot összevásárolgatva baromi jó áron hozható egy rakás gumicukor (Smarttal ingyen csomagpontba). Nálunk boltokban nemigen láthatóakból is van szép számmal. Többféle is 3 ezer Ft-os kilós ár alatt vihető, ami elég komoly akció a hazai árakhoz képest (ahol leginkább 3500 Ft körül kezdődik a Haribo akció). 3200 Ft/kg alatt pedig már nagyon sok van. Nem az 5 ezer Ft elérése lesz nehéz, hanem megállni a körül. 🙂

Teszt jól sikerült, pár nap alatt hozták, korrekt volt minden. Mit meg nem teszek az Ármegosztóért?! 😉
Amúgy a legtöbb számomra ismeretlen "gumicukor" nem is tipik gumicukor volt, hanem valahol félúton a zselé és a gumicukor között. Katjest sose ettem, ízre baromi jó, de állagra nem Trolli vagy Haribo. Nem feltélen baj ez, csak gondoltam szólok.

Tukános szerintem 2750 Ft-os kilós áron nagyon best-buy. Az ánizst kedvelők meg szép számmal turkálhatnak az opciók között, mert van rengeteg jó.

Szerk: Szerintem az lehet a kulcs, hogy a vegánok -e a gumicukrok. Azok ugyanis nem rágcsálósak pl. mint a macik. Mondjuk lehet van aki ezt vágja, nekem új volt a felismerés.
Nem árt tudni

Ingyenes Smart szállítás alsó határai: 5 ezer Ft csomagautomatába, 9 ezer Ft házhoz.

Sűrűn osztanak kuponokat e-mailben. Ellenőrizzétek, hogy beállításaitok között a kedvezményekkel kapcsolatos értesítések engedélyezve vannak -e. A kuponok értéke úgy tűnik, hogy attól függ mennyit költöttetek már az oldalon. Ha keveset, akkor kisebb értékűt, kisebb összeghatárral kaptok, ha többet, akkor nagyobb értékűt. Ha nagyon sokat, akkor pedig a jelek szerint semmit.

Kiemelt ajánlat

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

egy hónapja

Még sose találkoztam olyan emberrel aki rajtam kívül észreveszi a tukánost 🥹

❤
1
❤
#5
Zso
válasza erre:
2 hónapja
Ez sem rossz tényleg, csak az a fránya szállítási költség ne lenne. Köszi a tippet!
válasza erre:
2 hónapja
Pedig van ilyen (2500Ft/kg alatt), magyarországi bolt, másnapra ott van nálad (a szállítás +1750 Ft). Ha egy darabot veszel 255 Ft, ha kartonnal 242 Ft. Szav idők egész jók, általában 1 év. Ezek nem akciós árak, a pénztárnál alkudni kell a végén.
alkuguru.hu
Egyébként aki szereti ezeket, érdemes betárazni, mert a zsugorinfláció ezt is utolérte. Úgy tudom, hogy 100-->80g lesz lassan mindegyik íz.
🙏
1
🙏
2 hónapja
Szlovákoknál lidlbe Pedro 1kg-os 4.99 euro .Efelett minden más rablás..
😮
3
😮
#2
Zso
válasza erre:
2 hónapja
Lehet, hogy lenne, ahhoz sajnos nem értek - ilyen szerekkel nem élek 😄 (nem mintha a gumicukor jobb lenne...).

Engem az nyűgöz le, hogy mennyi mindennél érdemes ránézni az Allegrora vásárlás előtt. Egy csomó dolog szinte gondolkodás nélkül megy: X dolgot A,B,C boltban nézzek, Y -t mindig D-ben veszem, mert ott a legolcsóbb és így tovább. (pl. nálunk Szegeden van egy cukrászdiszkont, ahol sütés-főzéshez nagyobb kiszerelésben baromi jó árakon juthat hozzá az ember olyanokhoz, ami máshol piciben drágább, vagy minőségben rosszabb. Na de az elmúlt egy évben ezt is újra kellett huzalozni, mert Lengyelországból olcsóbb, minőség pedig néhol jobb is)

Gumicukor is Lidl, Aldi, Tesco, stb. ha jó áras. Teljesen automatikusan ... "hol máshol nézzem?!" Na de a fene gondolta, hogy online rendelve azzal is sokkal jobban jövök ki. Fogalmam sincs mekkora deal lenne itthon 2500 Ft-os kilós áron szerezni bármilyen Haribo-t, de biztos egyből rácuppannék. Oké itt, 5k -t el kell költeni az ingyen szállításhoz - néha többet, ha nincs csomagpont, de a felismerés a durva, hogy be kell iktatni a workflowba, hogy Allegron is csekkoljam vásárlás előtt az árakat már gumicukornál is. Tabuk dőlnek meg bennem, pedig az online vásárlástól nem ódzkodom. Hát még annak milyen lehet, aki ebbe az irányba se nyitott eddig nagyon.

Elfogadom azt is persze, hogy legolcsóbb nem venni gumicukrot, de olajtól kezdve tényleg minden hihetetlen jó árakon fogható ki, így a gumicukor ebből a szempontból csak egy szimbólum számomra. Az "újrahuzalozásé".

Visszatérve pedig az eredeti gondolatodra: jöhetnének. Tényleg kíváncsi lennék, hogy mi mindenhez lehet még jóval normál ár alatt hozzájutni. Azt mondjuk nem tudom, hogy milyen formában érdemes ezeket tálalni, nehogy aztán spam jelleget öltsön és kontraproduktívvá váljon - tehát azért kezeljétek helyén a biztatást 😄 . Fórumban elveszik, bár lehet érdemes lenne topikot létrehozni rá, a különlegesebbekből pedig bejegyzést gyártani... nem tudom.
👍
3
👍
2 hónapja
Monsterekre is jöhet hasonló találat. 😄

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztóhoz? Nagyszerű hírünk van! Ha a fenti linken keresztül vásárolsz, akkor te ugyan ugyanannyit fizetsz mintha máshonnan érkeznél az oldalra, de mi jutalékot kaphatunk, ami segíti oldalunk fenntartását és fejlesztését. Ha máshogy is szeretnél támogatni minket, akkor csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!