Humble Choice 2026 Június

Humble Choice 2026 Június

Az akció 14 nap múlva jár le
12,99 €
Humble Bundle
( 0 | 0 )
9
Irány az akció
Gaming
PC játék

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

#9
Zso
válasza erre:
18 napja

Ez. Ahogy bundlizzák, adja el mindenki, megy lentebb az ára. 😉

#8
huny
18 napja

az h a life is strange double exposure benne van kemény aztán láttam h 4 eu hozzá a kulcs 😆 mi történt vele?

#7
Zso
válasza erre:
20 napja

Pedig a fikázásnak sincs kevesebb létjogosultsága mint az istenítésnek. Amíg egyik fél sem tulajdonítja magának az egyetemes igazságot (és rója ezt a másik szemére), pusztán a véleményét fejti ki, ami másokat nem bánt, azzal szerintem az ég világon semmi gond nincs. Feltéve, hogy egy konstruktív diskurzus is kibontakozhat belőle. (pl. az "ez egy szar!" nem tartozik ide szerintem 😄 )

Pl. meglátsz egy festményt. Szép. Melletted állóval közlöd. Az pedig elkezdi lehúzni, mert szerinte "képmutatás" a festőtől, hiszen látszódik, hogy csak a trendeket követte, nem tette bele magát, pusztán pénzt akart szerezni - összehasonlítva az X vagy Y művel azért ég és föld a különbség - bla bla bla. Mennyi érdekes dolgot tudhatsz meg, ha nyitott vagy. Ettől nem feltétlenül lesz rondább a mű, de annyival mélyebben láthatsz.

Tudom, hogy elég ódivatú gondolatok ezek - meg hát végtére is csak egy Choiceról beszélgetünk, de attól számomra itt is ugyanúgy érvényes. Nem egyszerű mind-set, néha nekem sem megy tökéletesen, de sokkal nyugisabb, kevesebb hullámot keltő életet eredményez. Az meg mindenkinek jobb. 🙂 Kivéve, ha valaki szörfözni szeret. És hát azzal sincs gond, max. egy picit arrébb húzódom, hogy ne csapjon le. 😄

Utoljára módosítva: 20 napja
#6
Zso
válasza erre:
20 napja

Félreértesz. Nem lesz nekem attól jobb, hogy másnak jó. Csak látom, hogy valami nem rossz - per se. Én a telibesz*rást is nagyon megválogatom. A gonosz embereknek tartogatom, akik egyedüli hóbortja a kötekedés, rosszindulat. Mindenki mást próbálok megérteni, illetve kommunikálni velük. Akár Choice témában is. Nem azért, mert ettől nekem jobb lesz, max. kíváncsi vagyok, hogy miért jó és max. sajnálom, hogy én nem láthatom úgy. De megértem azt is, ha ezt más nem érti 🙂 . Nincs baj azzal, ha mások vagyunk, amíg tiszteletben tartjuk a "valóságukat".

👍
1
👍
21 napja

Számomra felfoghatatlan az állandó negatív emberek fanyalgása. Az Octopath Traveler II sose volt még 24€ alatt, most majdnem feleennyi és akkor a többi játékról még nem is beszéltünk. Nem tetszik/nem érdekel? panaszkodd ki a világnak hogy mekkora fxs, jah, eznek vajmi sok értelme van.

Szerintem továbbra sincs ennél jobb deal a piacon viszonylag komoly játékokra. Zsoval értek egyet, nincs rossz hónap, max van akinek kevésbé jön be. Van ilyen, meg hogy megvan már a hónapból pár játék, de 13€ még 5 játékért sem épp egy nagy kiadás.

👍
1
👍
válasza erre:
21 napja

"Ah, én megtanultam, hogy nincs rossz Choice csak max. nekem nem felel meg"

What? Te nem magadnak veszed vagy mi? Engem érdekel. Mást telibe sz***k. Nem egy kasztot képviselek nem más nevében a saját nevemben postolok. Kb 1 éve skippelem folymatosan. Excelbe vezetem mindig..de egy ideje már nincs a skipepket irom bele...Ugy néz ki a sony ps plus emberek ide igazoltak ott van még ilyen szarkupac mindig...Ezen a csomag még 7 euroért is sok
Várom a júliusi csodát ,hátha.

👍
1
👍
😮
1
😮
#3
Zso
válasza erre:
21 napja

Ah, én megtanultam, hogy nincs rossz Choice csak max. nekem nem felel meg. Az esetek döntő többségében van akik oda meg vissza vannak a csomagokért. Amíg nem kötelező megvenni, addig rendben is van ez így. 😅

Ez amúgy egész kedvemre való. A Riftbreaker nem rossz, LiS ennyiért elmenne - , ha nem játszottam volna biztos ráharapnék -, Indika se tűnik rossznak, Construction Simulatorral bohóckodni jó lenne, stb. De nekem elcseszett ízlésem van 🫣. 13 € -t viszont sokallom. Az azért komoly emelés volt és nem igazán érezni, hogy többet kapnánk ennyivel több pénzért cserébe.

👍
1
👍
21 napja

Ez egyre szarabb lesz. De akit ne adj isten érdekeli nézze a jó oldalát. Erre a fosra biztos lesz kupon a hó vége felé, de lehet hamarabb is

😮
1
😮
#1
Zso
21 napja

Double Exposure -t épp most fejeztem be. Max szavakba nem önthető mennyire cuki, első 3 fejezet nem is olyan rossz, bár végig langyos. Amikor beindulna igazán a történet, akkor lesz ultragáz az egész. Újabb szégyenfoltja a LiS világnak. De ... talán Max miatt megérheti így csomagban... ha lesz rá kupon. 😅

😮
1
😮

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztóhoz? Nagyszerű hírünk van! Ha a fenti linken keresztül vásárolsz, akkor te ugyan ugyanannyit fizetsz mintha máshonnan érkeznél az oldalra, de mi jutalékot kaphatunk, ami segíti oldalunk fenntartását és fejlesztését. Ha máshogy is szeretnél támogatni minket, akkor csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!