Microsoft Windows 11 (144 Ft-tól), Office 2024 (503 Ft), Youtube Premium (3700 Ft)

Microsoft Windows 11 (144 Ft-tól), Office 2024 (503 Ft), Youtube Premium (3700 Ft)

SPRING
difmark.com
( 0 | 0 )
29
Irány az akció
Szolgáltatás
Előfizetés
Office / Adobe
Streaming

Nagy sikert aratott a Gemini kulcsos post. Gondoltam megosztom veletek, hogy honnan szoktam venni a Windows és Office kulcsokat (Hardverapron is innen veszik szerintem a "kereskedők").

Nekem eddig minden rendben működött. Az aktíválás a telefonon kicsit pepecselős de működik. És miután kb. ingyen vannak a kulcsok így megéri azt a max. fél órát rászánni. (Profiknak 10 perc.).

Nem kamu oldal. Nyilván Apple pay-t használj vagy eldobós bankkártyát, de ez alap szerintem.

Kuponkódot automatikusan felajánlanak az eladók. Azokat látjátok zölddel pl. 5%-tól 35%-ig (lehet nagyobb kedvezmény is ennek nem néztem utána, de mindegy is, úgyis a legjobb ajánlatot választod). Plusz most fut az oldalon a SPRING kuponkód ami 15%-ot ad. Így ha az eladó 15%-kedvezménynél alacsonyabbat ad akkor kiütheted a kuponkódját és a SPRING-et tudod használni.

Árak (370-es EUR árfolyammal számolva):

Win 11 Home - 144 Ft Home

Win 11 Pro Retail - 690 Ft Pro

Win 11 Enterprise - 348 Ft Enterprise

Office 2024 LTSC - 503 Ft Office 2024

Office 2019 - 151 Ft (Nem támogatott a frissítése már, de működik hibátlanul és jó a felülete.) Office 2019

Win 11 Pro + Office 2024 együtt: 629 Ft Win 11 Pro + Office 2024(by Zsolt Komáromi)

Magyarázat:

OEM - egyszer használható fel, géphez kötődik.

Retail - hordozható önmagában vagy a fiókodhoz kötődően.

LTSC - LTSC a Microsoft Long-Term Servicing Channel (hosszú távú karbantartási csatorna) kifejezés rövidítése. Ez a Windows és Office szoftverek olyan speciális, vállalati kiadása, amely a stabilitásra fókuszál: nem kap funkciófrissítéseket, csak biztonsági javításokat, így ideális kritikus, ritkán változó rendszerekhez.

+

YOUTUBE:

Youtube Premium 3 hónap: 3700,-Ft (SPRING kuponkóddal) YT

Youtube Premium 12 hónap: 9435,- Ft (SPRING kuponkóddal) YT 12m

Az eladók vállalásait az ár melletti "szemre" vagy info gombra kattintva látjátok, hogy milyen gyorsan küldik meg a kulcsokat és mennyi jótállást vállalnak rá. (Így érdemes csak akkor megvásárolni amikor telepítenéd fel a programot, mert betárazni belőle annyira nem éri meg. Ha probléma lenne valamivel akkor rögtön tudod jelezni. És küldenek új kódot. Nekem egyetlen alkalommal sem volt gondom, de jótállni nem tudok az eladókért vagy az oldalért magáért.)

CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!

Kiemelt ajánlat

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

#29
Zso
válasza erre:
24 napja

Valóban, a full legit kifejezés minimum félreérthető volt, jogos a pontosítás. Érdemes szétválasztani a technikai legitimitást a jogitól. A MAS egy nyílt forráskódú, közösség által auditált cucc, szóval abból a szempontból legit, hogy egy megbízhatóan működő alternatíva, ami nem annyira black-box mint a régi KMSpico.

Hogy legális-e? Nem. A script maga technikailag nem feltétlenül illegális, de amit csinál, az egyértelműen az. A Microsoft pontosan tudja, mi folyik ott, és simán le tudnák lőni, ha akarnák, de tudják, hogy semmire se mennének vele: ha irtanák, 3 másik megoldás nőne ki a helyén. Nekik fontosabb, hogy a felhasználó az ő ökoszisztémájukban maradjon.

Mennyivel jobb mint az OEM kulcs? Bár az EU-ban a szoftverlicencek továbbértékesítése elvileg legális, ezek a pár száz forintos kulcsok a gyakorlatban szinte sosem azok. Sértik a végfelhasználói szerződést (EULA). Céges környezetben ezzel ugyanúgy meg lehet ütni a bokát egy auditon. Szóval jogilag a szürke kulcs és ez a script is kb. ugyanazt a kategóriát üti, csak háztartásban az átlagfelhasználót szinte egyáltalán nem érinti.

#28
xx
válasza erre:
25 napja

"full legit" ...

hülyeséget ne terjesszünk. warez.

👍
1
👍
válasza erre:
25 napja

KMSpico ezer éve lejárt technika. Ilyen szürke kulcsokra meg még az a párszáz forint is pénzkidobás.

Rá kell ereszteni a massgrave-t (link#1, link#2), aztán szevasz, ott megtalálsz mindent, amire szükséged lehet. GitHubon van hosztolva, open source, Microsoft nem lövi le, szóval full legit és nem lesz vele sose gondod.

👍
4
👍
#26
Anonymous
válasza erre:
egy hónapja

Aha open chat ablak. Sose gondoltam volna hogy ott lesz. De megnéztem ott van

Van is két kulcs, de itt megállt a tudásom. Nálam eddig is aktív volt a win(okosba).

Most beírtam a kulcsot win-be a Termékkulcs módosítása pontba, azt írja hogy Ez a Windows példány aktiválva van.

Link amit adtál.

Microsoft termékaktiválás fül és ott a Microsoft-termék aktiválása, majd Windows majd kiválasztom a Win11 és tovább lép a Telepítési azonosító, na és itt elakadtam, ezt nem tudom sehonnan előtúrni.

👍
1
👍
#25
Zso
válasza erre:
egy hónapja

Hát ez kész 😄 . Kérünk máskor is beszámolót, jót nevettem rajta! 🙂

Amúgy én is parázós vagyok. Pulzus az egekben, mint amikor PvP játékokkal játszom... azért lehet futnék egy karikát még a supporttal. Legalább azt is tudni fogod, hogy mennyire korrektek.

Utoljára módosítva: egy hónapja
😄
1
😄
válasza erre:
egy hónapja

Szia,

köszönöm a megosztást!

Mesés vélemény, hátha segítség valakinek:

Win11Pro+Office24 + Win11Pro Retail 629+690Huf

Vásárlás sima Visa, mert bátor vagyok. 1655Huf. No problemo, árfolyam... ehh-ehm

Na meg ennyiért a hülyének is, hát még nekem. Ugye.

Elfogadva, levonva, várakoztatva. Pending. Várja a visszaigazolásom, ha megkaptam a terméket. Majd két órával később jön a mél, de nem a kódokkal, hanem várja, hogy befejezzem a rendelést, mert 2 tétel van a kosárban. (anyád) Leszarcsi, max. lesz 2-2 olcsó termékem, elfogy, ha nem csak lehúzás. Ha az, akkor IJ. Fizetés 2: 1946 Huf. Emelkednek az árak, de tovább nem mennék, ennyire nem vagyok adakozós hangulatban. Asszem10 percről visszaszámolt, hogy kapkodjak, mint a temun. Fizetés sikeres, kiürült a kosár! Bár előtte frissítgettem a kosár oldalt, változott néha az ár, az olcsóbbnál fizettem. Így duplázás után végre megkaptam a fizetés elfogadásáról a mélt, de csak egy ilyet, amiben kér, menjek vissza az oldalra, ahol csetelhetek az eladóval. Ez annyit jelent, hogy ott láthatom a rendelésem állapotát, 24-óráról számol vissza, várva a visszaigazolásom a termék megérkezéséről.

Addig függőben pendingel az állapotom, de a kosaramban ismét megjelent a 2 termék ??? Maradt is.

A rendelésem úton van hozzám, bár az első fizetés után is volt ilyen, de nem ment ennél tovább. Egy óra elteltével (kedd déli órák) a chat felületen kaptam is két kódsort, pár perccel később a másik már komolyabb instrukciókat és a kódot írta chat-ben.

Talán eddig éppen ebédeltek…

Egy ideig tuti nem fogom használni a kapott, vásárolt kódokat, nemtom mennyire legális, valid, mennyire díjazná az EU és az MS ha tudná, de ki nem sza… Ha úgy nézem, 4-et fizettem, 2-t kaptam, de így is igen olcsón. Otthonra jó lesz, KMSpico egyre nehézkesebb. :)

E-mail több nem jött, ott ne várja senki a kódot, figyelje az oldalon a fiókját, ahol vette.

Tehát izgulósoknak nem ajánlom a vásárlást, de ha türelmes vagy és dupla áron is megéri, miért ne!

Üdv, Ric'

😄
1
😄
válasza erre:
egy hónapja

Fizetés után várnom kellett kb. 10 percet amíg megjelent a my orders menüpontba a vásárlásom. Ezután a BESTDEAL eladó alatt az open chat ablakot megnyitva küldte el a telepítés menetét és a kódokat (A fizetéstől számítva 1 órára írt rám). Beütöttem az aktiváló kódot, de telefonos aktiválást kért. Telefonon a microsoft az alábbi linket adta: aka.ms

Ezen a linken kell megadni a hosszú számsort. Sikeresen aktiválódott.

Nem kell telefonon a Microsoftot hívni, csak a gép diktálja be a linket vagy elküldi SMSben is.

👍
1
👍
🙏
4
🙏
válasza erre:
egy hónapja

Igen, nekem is ez volt. aka.ms a link ahol meg kell adni a hosszú számsort. Nem kell telefonon a Microsoftot hívni.

👍
2
👍
🙏
1
🙏
#21
Braham
válasza erre:
egy hónapja

Volt szerencsém ilyenhez. Nem működött tovább 2-3 hónapnál. Rájött YouTube a csalásra és törölte az előfizetést. Egy eladó bescammelt nem kaptam vissza a pénzem, egy másik részleges, de nagyon kevés visszatérítést adott a vásárlás összegéből. Nem ezen az oldalon vettem, de a módszer ugyanez volt.

😮
1
😮
#20
Anonymous
válasza erre:
egy hónapja

Flipkart Black talán ez lehet

flipkart.com

Indiai a dolog és ha robotasszony jól számolja olyan 6400Ft körül van 12hós tagság amihez jár a 12hóYtP.

Kíváncsi lennék hogy erre az oldalra lehet e magyarból regisztrálni és úgy kipróbálni hogy menne e a YtP tagság.

.

Nekem még nem jött meg a #13 Zsolt Komáromi hozzászólásba említett eladótól a kulcsok, tegnap este 10kor vettem meg.

Utoljára módosítva: egy hónapja
egy hónapja

Kipróbáltam a YT Premium-ot. 12 havit vettem Eyad_Store-tól. Azért tőle, mert ez volt a legolcsóbb és 90 nap garanciát ígért (másik eladó csak 30 napot). SPRING kód működött, kaptam kedvezményt. Viszont a legtöbb kártyás fizetésnek van egy kis extra díja, asszem 1.60EUR. Apple Pay opcióból kétféle is volt, az egyik kb. 1 EUR-val olcsóbb, ezt választottam. Vásárláshoz Difmark fiókot létre kell hozni, Google accounttal csak egy kattintás volt. Reggel 9-kor fizettem, 12 körül kaptam meg az aktiváló linket. Működött, egyelőre rendben van, Youtube mutatja az aktív Premium-ot. Youtube-on azt is látom, hogy tagságom forgalmazója egy bizonyos Flipkart Black, fogalmam sincs mi ez.

Szóval egyelőre jó, további tapasztalatokra térjünk vissza 1 év múlva! :D

👍
2
👍
válasza erre:
egy hónapja

Írtam is, hogy egy kicsit pepecselős, de amit megveszel mástól - jóval drágábban - azt is ugyanígy kell aktíválni.

👍
1
👍
egy hónapja

Működött az Office 2024 LTSC aktiválás, de megszenvedtem vele picit. Irja hogy telefonon a Microsoftnál kell aktiválni mert céges, de ott nem tudtam mert csak online lehet, kaptam linket smsben ott kellett megadni raklapnyi id-t. Előtte install a kóddal.

#16
Anonymous
válasza erre:
egy hónapja

Én is rápróbálok erre.

👍
1
👍
#15
huny
válasza erre:
egy hónapja

írja az eladónál, hogy vagy accountot ad vagy linket küld amit neked kell beaktiválni

#14
nrb263
válasza erre:
egy hónapja

Na arra én is

egy hónapja

Köszi a megosztást! Bestdeal eladótól € 1.70 ért behúztam win11 pro + office prof 2024 kulcsot. Sikeresen aktiváltam.

👍
1
👍
egy hónapja

Árak melletti szemecskére kattintva le van írva melyikkel mit kell csinálni.. Ami a yt premiumot illeti.

válasza erre:
egy hónapja

Tárgytalan, gmail fiókkal loginoltam be. Akkor látják az emailem.

egy hónapja

Revoluton kifizettem az office 2024 díját. Majd jön valami kód emailre? Meg se kellett adni hozzá. Köszi

👍
1
👍

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztó fenntartásához és fejlesztéséhez? Most megteheted! A támogatásod segítségével továbbra is biztosítani tudjuk az oldal zavartlalan működését és a reklámmentes akció megosztásokat. Csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!