10 ezer Ft felett ingyenes a kiszállítás

Nagyobb sebességű vezetékes internet, és ingyen 5G - Nyári Telekom promóció
Ha Telekom előfizetők vagytok, akkor van egy jó hírem.
Egész nyáron egy hatalmas promóciót tart a Telekom, aminek keretein belül a vezetékes internet előfizetők nagyobb sebességű internetet kapnak, míg a mobil előfizetők / dominósok pedig ingyenesen használhatják az 5G hálózatot.
Mutatom is a részleteket:
(A vezetékes internet előfizetőknek)
Optikán az 1000 Mbps és alacsonyabb csomagokat 2000/1000 Mbps maximális sebességre emelték meg.
Míg kábel technológián az 500 Mbps és alacsonyabb csomagokat 1000/50 Mbps maximális sebességre emelték meg a meglévő és új ügyfelek számára.
(Mobilinternet)
Extra díj nélkül az 5G képes telefonok automatikusan jogosultak lesznek az 5G használatára, legyen bármilyen csomagod. Csak annyi a feltétele, hogy egyes régebbi SIM-kártyákkal nem elérhető az 5G, de díjmentesen cserélik azt.
Domino feltöltőkártyához megrendelt 5G opciód időszaki díját jóváírják a nyári időszakban.
Ezek is érdekelhetnek
Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Hozzászólások