viszont van egy éppen futó akció is, meg akarod nézni? KLIKK IDE!
Nintendo Switch 2 (N2H001)

Nintendo Switch 2 (N2H001)

142 490 Ft 169 990 Ft-16%
Allegro
( 0 | 0 )
16
Irány az akció
Gaming

MALLShop-HU az eladó, SMART-tal ingyenes a szállítás, de alapból is nagyon jó áron.

Termék/promóció leírása
Nem árt tudni

Ingyenes Smart szállítás alsó határai: 5 ezer Ft csomagautomatába, 9 ezer Ft házhoz.

Sűrűn osztanak kuponokat e-mailben. Ellenőrizzétek, hogy beállításaitok között a kedvezményekkel kapcsolatos értesítések engedélyezve vannak -e. A kuponok értéke úgy tűnik, hogy attól függ mennyit költöttetek már az oldalon. Ha keveset, akkor kisebb értékűt, kisebb összeghatárral kaptok, ha többet, akkor nagyobb értékűt. Ha nagyon sokat, akkor pedig a jelek szerint semmit.

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

#17
Zso
válasza erre:
egy hónapja

Írta később, hogy Allegro - MALL.

❤
1
❤
válasza erre:
egy hónapja

Gratula. Melyik oldalon?

válasza erre:
egy hónapja

Nem bánnám, ha OLEDről downgradelnék, igazából csak a hardver érdekelne meg az exkluzívok. Minden másra van itthon PS5 Pro OLED monitorral 😄

#14
Jojo
válasza erre:
egy hónapja

Semmi szégyenkezni valója nincs a switch 2 kijelzőjének még a switch oled mellett közvetlen sem. (Van itthon switch lite, switch oled és switch 2 is)

#13
MADcat
válasza erre:
egy hónapja

Sztem ne bánd. Ebből is lesz oled verzió. Sokan írják nem éri meg az oledről váltani.

válasza erre:
egy hónapja

Emagot irjak nintendos csoportba

Ha kiadták, jó szorakozást hozzà👏🏻👍

👍
1
👍
válasza erre:
egy hónapja

Igen, mall volt az eladó

válasza erre:
egy hónapja

Allegron volt annyi?

válasza erre:
egy hónapja

Teljesen jogos, én sem akarnám etetni a neppereket és nem akarok személyeskedni véletlenül sem. Arra sugalltam csak, hogy ha már nem él az az ajánlat kár mást idegesíteni vele.

👍
5
👍
válasza erre:
egy hónapja

Gondolom már sajnos nem él az az ajánlat, nem? Pont előző hét elején vettem egy OLED-et mert a Switch 2-t sokaltam ☹

válasza erre:
egy hónapja

Mivel nem a neppereket akartam gazdagítani, sem pedig hogy a nyilvánvaló elárazás miatt rászabaduljon többszáz ember aztán töröljék mindenkinek. Önzőség? Vállalom. Így is van fent hardverapron jó pár bontatlan szóval így is vannak rajta nyerészkedők.

Egyébként volt akinek szóltam de nem élt vele

Ha gondolja majd itt felfedi magát...

😢
1
😢
válasza erre:
egy hónapja

Nem látom a posztot ahol megosztottad volna, kedves utólag dicsekvő☺ Köszönjük!

👍
2
👍
😢
2
😢
válasza erre:
egy hónapja

70290 volt a végösszeg

😮
2
😮
válasza erre:
egy hónapja

WOW, gratula! Ezt hogy sikerült? 🤯

válasza erre:
egy hónapja

Mármint 70k vagy 170k? 170ért a Mario Kart Worldös bundle elég jó ár, na de sima 70k-ért.... 😲

egy hónapja

Múlt héten hétfőn megcsíptem a mario kart-os csomagot 70-ért...🤭

😮
6
😮

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztóhoz? Nagyszerű hírünk van! Ha a fenti linken keresztül vásárolsz, akkor te ugyan ugyanannyit fizetsz mintha máshonnan érkeznél az oldalra, de mi jutalékot kaphatunk, ami segíti oldalunk fenntartását és fejlesztését. Ha máshogy is szeretnél támogatni minket, akkor csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!