NIVEA SUN Pénzvisszafizetési Promóció a DM-ben

NIVEA SUN Pénzvisszafizetési Promóció a DM-ben

Az akció egy hónap múlva jár le
nivea.hu
( 0 | 0 )
52
Irány az akció
Szépségápolás és egészség
Bőrápolás
Napozó / napvédő

Vásároltam két Nivea Sun terméket feltöltöttem a blokkot és pontosan egy hétre rá visszakaptam az olcsóbb termék árát. Ráadásul májusban 50x-es Nivea kuponnal a Dm vissza adja a vételár felét pontokban.

14498 Ft helyett így 750 Ft-ba került a két termék.

Termék/promóció leírása
Kiemelt ajánlat

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

tegnap

Járt már valaki hozzám hasonlóan a regisztráció során?

A megadott adatok nem helyesek. HIBA! Kérjük, ellenőrizze a következőket: A Promóció keretében egy Résztvevő legfeljebb kettő alkalommal (két külön alkalommal és külön bizonylattal történő vásárlás esetében) és legfeljebb a bizonylatokon szereplő összesen két alacsonyabb vételárú napozó termékre élhet a pénzvisszafizetési igénnyel.

Még nem vettem részt ezen a promóción és minden ki van pipálva és feltöltve helyesen (PNG, JPG, PDF), kínomban már mindennel próbálkoztam.

#51
Anonymous
13 napja

Aki belép most a DM live-ba a DM appban az kap 25x Nivea kupont. Remélem nem írok butaságot, én kaptam.

13 napja

Én létrehoztam egy új fiókot, Ott sincs nivea kupon.

13 napja

Nekem nincs e-kupon most. Lehet azért, mert májusban felhasználtam a simát? Elképzelhető, hogy elő lehet valahogy csalogatni?

válasza erre:
15 napja

Az előző vásárlásomról EP számlát kértem, de azt mondták a DM-be, hogy ha adószámot írunk be akkor nem tudom a pontszorzót érvényesíteni, így inkább nem írattam be, de így meg szerintem nem fogadják el és nem is próbáltam beküldeni az EP-nek a számlát. (OTP EP)

😮
1
😮
#47
sasa
válasza erre:
15 napja

Ha inkább számlát kérsz hozzá, akkor tutira működik, nem? Mármint amennyiben elszámolható EP-re amit vásárolsz. Lehet az EP kártyás fizetés is működik, de a számlásnak tutira kéne.

#46
B R
válasza erre:
15 napja

Köszönöm!

Utoljára módosítva: 15 napja
15 napja

Sziasztok, valaki fizetett esetleg EP kártyával? Ha igen, úgy is visszatérítették az árát?

válasza erre:
15 napja

Szia!

Én még az előző ugyan ilyan promócióban vettem részt, ott kb nekem 3 hét volt.

Aggodalomra semmi okod még, a promóció hivatalos ÁSZF-ből idézve:

"A Lebonyolító gondoskodik az érintett Termékek árának a Résztvevő által megadott magyarországi IBAN számmal rendelkező bankszámlaszámra történő banki átutalásáról, amit a Lebonyolító egy alkalommal kísérel meg a Feltöltéstől számított 30 napon belül. A sikertelen átutalás, illetve egyéb okok miatt a Szervezőnél maradó összegeket a Szervező a Promócióban ismét, szabadon felhasználhatja a fenti 4.1. pont szerinti visszafizetési keret változatlan marad."

#43
B R
15 napja

Kinek hány napra jött meg a visszatérítés a regisztrációt követően? Kaptatok emailt az utalás előtt?

Én 26-án regisztráltam, utána egyből jött email, hogy sikeres regisztráció, de azóta semmi sem jött, visszatérítés sem.

válasza erre:
19 napja

Siker, így is az egész árát terítette

❤
1
❤
#41
DoriS
19 napja

Sziasztok!

Felmerült kérdésként így leírom a tapasztalatomat. 2-2 egyforma terméket vettem. Mindkét olcsóbbik termék árát visszatérítették a mai napon. Május 23-án vásároltam, aznap este regisztráltam is.

🙏
1
🙏
válasza erre:
19 napja

Nekem nincs. Sőt, Sensodyne sincs, amit a fogkrém akciónál írt valaki. De ez piszok jó deal volt, két 6999-es naptej egy 100-asért, köszi a megosztást. :D

válasza erre:
19 napja

Dede, NIVEA SUN 50-szeres pontok most júniusban is vannak a DM-ben (igaz csak online vásárlás esetén, de ott van az applikációban az e-kupon.)

19 napja

Én is megkaptam, annak ellenére, hogy korábban nem kaptam visszaigazoló e-mailt. :D

19 napja

Megérkezett a pénz. Köszi a tippet!

#36
Anonymous
válasza erre:
20 napja

Májusban volt

20 napja

Sajnos most már jelenleg nincs Nivea Kupon a nivea termékekre.

22 napja

Nekem most annyit írtak, hogy 4 hét alatt visszautalják az olcsóbb termék vételárát...

válasza erre:
22 napja

Én egy hete írtam nekik, nekem sem írtak még vissza...

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztó fenntartásához és fejlesztéséhez? Most megteheted! A támogatásod segítségével továbbra is biztosítani tudjuk az oldal zavartlalan működését és a reklámmentes akció megosztásokat. Csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!