Ha szeptember 23-án vagy 24-én 12 ezer Ft felett vásároltok az Aldiban, akkor 1200 Ft értékű kupont kaptok, amit a rá következő héten (09.25 és 10.01. között) tudtok beváltani
Valdor zizu csirkemellfilé ropogós bundában, 500 g
Árban jóval drágább mint a PENNYs Fagylakoma, de finomabb is szerintem. Akciósan ennyi szokott lenni máshol is, nem egy nagy durr ár, de azért szólok róla. Tescoban is ennyi!
Kilója 4 ezer Ft. Nem feltétlen látszódik a képen, hogy miből mennyi van belőle, de tartalomtől függően jó ajánlat lehet. Ha földimogyi túlnyomórészt, akkor nem annyira, ha mandula, kesu és hasonlók, akkor nem rossz.