Meg merem kockáztatni, hogy még sosem kóstoltam. Árban nagyon komoly, 2000 Ft kilós áron megy. Gyanúsan jó. 1,5 kg -os kiszerelésben még olcsóbb: 1900 Ft kilója.
Metélőhagymás is olcsóbb: 605 Ft, a füstölt se rossz: 665 Ft. UPDATE: Intersparban ugyanennyi a natúr, ha kettőt veszel, a füstölt pedig olcsóbb mint az Auchanban!
1284 Ft kilója, nem rossz ár. Mi szoktunk ilyeneket venni néha, aztán ha nincs otthon épp semmi kaja, akkor ki lehet kapni a fagyasztóból. Tepertős "falatka" is ennyi: [link].