A heti legolcsóbb sajt, ha jól láttam (bár lehet Trappistát lehet olcsóbban lőni, pláne Hajdu -t, de azt nem sorolnám egy szintre a Milbonával...). 2673 Ft-os kilós áron.
2 darabot kell venni hozzá, hogy ennyi legyen a darabár. (Minden második olcsóbb csak!) Alternatívaként játszhat még a PENNY, ott hétfőtől szerdáig 229 Ft darabja.