Most sütöttem pont, cukros fahéjjal megszórtam felvágtam és megsütöttem(12db-ra jött ki felbégva). Annyi hogy a mi sütőnk esetén sok a 200fok, elég a 175-180fok 15perc.
Most akciósan kapható. Én nagyon megörültem neki, amikor először megtaláltam, mert tojásmentes, így én is fogyaszthatom, azóta mindig ilyet veszek levesbetétnek.