Hoppi! A megszokott 25 (?!) ezer Ft feletti ingyenes szállítást most 8 ezer Ft -ra tornázták le a Grizly-nél! Ráadásul még mindig fut a diófélék 20% kedvezménye (szerintem a legjobb kategória). FINCSI!
Nem rossz ár, de tényleg kellene már egy táblázat, ahol jegyzetelem, hogy melyik milyen ízű volt. Általában a trappisták szoktak olyan semmilyen ízűek-állagúak lenni, hátha ez más.