Na ez egy olyan világ, amiben 100%ig vakon mozgok. Valamiért hatalmas árkülönbség alakult ki a Notino és egyéb boltok árai között. Ugyanannak a terméknek tűnik, hátha jó deal. (volt már egyébként olcsóbb, de nem jellemző)
Nagyon sok jó véleménnyel és félráon. Na jó, igazából szeptember előtt olcsóbb volt szinte folyamatosan a minimum ára, de a fene tudja miért, de majdnem duplájára emelkedett azóta az átlagára is.