999 Ft-os Gulyás több mint ezer helyen

999 Ft-os Gulyás több mint ezer helyen

joizumagyarorszag.hu
( 0 | 0 )
11
Irány az akció
Szolgáltatás
Étterem / kupon
Több mint 1000 helyen 999 Ft-ért lehet gulyást enni. Ez szerényebb mint a szokásos 5000-ért 10000 értékben fogyasztás, de talán többen engedhetik meg maguknak.

Szokásos kupon letöltős történet, ha valaki visszakeresi a régebbi metrós posztokat akkor talán lehetett az e-mailt hekkelni több kuponért úgy, hogy .-t teszünk a címbe ([email protected] és azt eltérőnek ismeri fel mint az [email protected] stb. ). Maga a kajálás majd csak a 20-ai héttől élesedik.

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

#11
Zso
válasza erre:
2 hónapja
De jó, nagyon köszi a visszajelzést! 🙏
#10
B R
2 hónapja
Én ma használtam fel a 22. kerületi Kőmál étteremben. Ismerték a promóciót, normális adagot kaptam kis bográcsban, kenyérrel mellé, és volt bőven marhahús is benne, finom is volt a gulyás. Ajánlom a helyet. Egyébként úgy látom a regisztrációt még nem állították le, szóval lehet még letölteni kuponokat.
👍
2
👍
🙏
1
🙏
#9
Zso
válasza erre:
2 hónapja
  1. METRO sajnos nagyon furán csinálta, DE nem tudjuk, hogy itt is így van -e, ezt csupán spekuláltam mint lehetőség. Ezt nagyon fontos látni, nem mint tény kezelni.
  2. Ahogy írta is a megosztó, messze nem akkora akció mint a régi éttermi hét volt, de azért sajnos már ez se rossz deal az éttermi árakat megnézve.
  3. Valószínűleg új közönséget akarnak megfogni az éttermek az ilyen ajánlatokkal, badarság lenne olcsójánoskodni -de természetesen ez is benne van a pakliban.
  4. Otthon mindent olcsóbb megcsinálni, ha van az embernek hozzá tudása, ideje, kedve. Ezt talán leszögezhetjük, hogy evidencia.
  5. Bár én sosem értettem (mert nem szeretek sok ember közt enni), de az étterembe járás sokaknál fontos/kiemelt esemény, tehát van hozzá célközönség, egész biztosan - csak mi nem tartozunk bele a jelek szerint. ;)
👍
4
👍
2 hónapja
Nem leszek népszerű, de az ilyen jellegű akcióktól feláll a szőr a hátamon, ahol még neked kell utána járni, hogy UGYE tud a hely a kedvezményről és UGYE tényleg ennyi az ár és UGYE erre még szervízdíj vagy kötelező fogyasztás nincs,stb., mert alapból az a tapasztalata mindenkinek, hogy vakon vannak ilyenkor a helyek. A másik pedig, hogy egy tányér levesért 999Ft nem is olyan jó deal, mármint tényleg inkább megfőzöm otthon és akkor nem kell mérgelődni, hogy mócsingos a hús, kihűlt a leves, sokat kellett várni, kispórólták a belevalót, pont elfogyott, jajj ők nem tudtak a kedvezményről, stb. :D
2 hónapja
Szerintem a Metro és az éttermek elszámolnak egymással, nem a fogyasztót szívatják majd, hogy ki tud kevesebbet adni. Plusz egy leves mellé az italfogyasztás, desszert stb. egy elég jó cross-sale lehetőség számukra, így ha már be tudtak húzni egy helyben fogyasztásra, akkor jellemzően nyertek. Amit @Zso írt, érdemes lehet facen vagy telefonon keresni a helyszíneket, hogy tudnak-e a kezdeményezésről... voltak korábban is meglepetések.
👍
4
👍
#6
Zso
válasza erre:
2 hónapja
😄
3
😄
válasza erre:
2 hónapja
Hátha nem fogadják el a kupont az egy tál gulyásra, akkor a cechet az Ármegosztó állja. :D
Utoljára módosítva: 2 hónapja
👍
2
👍
😄
2
😄
#4
Zso
2 hónapja
Konteókat akartok?! Tessék! ;)
  • A képeken a tálak alján van csak egy kevés cucc, tehát keveset adnak
  • Azt mondja "kóstolj" hmmmmm ... talán nem véletlenül nem az egyél szóval operál a promóció?!
  • Az oldalon látható kés és villa is a kanál mellett. Gyanús, de ezt még nem tudom miért.
Viccet félretéve, valós veszélynek látszik amit írtok - feltehetően viszont étterme válogatja majd, hogy mekkora adagokat ad. Aki biztosra akar menni felhívja az éttermet. Mivel METROs promó, ezért lazán benne lehet az is, hogy lövése sem lesz az egészről az étteremnek :D.
Utoljára módosítva: 2 hónapja
válasza erre:
2 hónapja
Jogos a kérdés, mert egy csészével azért egy felnőtt ember nem tud jól lakni és 1000 Ft-ért nem ígérkezik annyira hatalmas nagy dealnek, hogy még ki is nyomtassam a kuponokat. Természetesen a megosztást köszönöm szépen!
2 hónapja
Kérdés, hogy ezért a pénzért melyiket kapod, mert gulyásból is a legtöbb helyen 2 verzió van: csésze/tál (kis bogrács)
#1
Zso
2 hónapja
Ez nagyon jól hangzik, köszönjük szépen a megosztást!

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztó fenntartásához és fejlesztéséhez? Most megteheted! A támogatásod segítségével továbbra is biztosítani tudjuk az oldal zavartlalan működését és a reklámmentes akció megosztásokat. Csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!