Allegro Smart féláron

Allegro Smart féláron

2 500 Ft 5 000 Ft-50%
Allegro
( 0 | 0 )
19
Irány az akció
Szolgáltatás
Előfizetés
Smart! szolgáltatás féláron, 2500 Ft/év. Korlátlan számú ingyenes kiszállítás és visszaküldés.
Aki múltkori ingyesen akcióban résztvett, annak most fog lejárni az ingyenes próbaidőszaka. Gondolja végig, hogy érdemes-e előfizetni rá.
Termék/promóció leírása
Nem árt tudni

Ingyenes Smart szállítás alsó határai: 5 ezer Ft csomagautomatába, 9 ezer Ft házhoz.

Sűrűn osztanak kuponokat e-mailben. Ellenőrizzétek, hogy beállításaitok között a kedvezményekkel kapcsolatos értesítések engedélyezve vannak -e. A kuponok értéke úgy tűnik, hogy attól függ mennyit költöttetek már az oldalon. Ha keveset, akkor kisebb értékűt, kisebb összeghatárral kaptok, ha többet, akkor nagyobb értékűt. Ha nagyon sokat, akkor pedig a jelek szerint semmit.

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

#19
GSanyi
válasza erre:
2 hónapja
nem tudod megvenni csak egy hónappal előtte.
👍
1
👍
2 hónapja
Nekem május 17-én jár le az előző egy éves, engedi hosszabbítani 2500-ért, és május 17-től indul az újabb egy év.
2 hónapja
Elvileg igen. Nekem kiírta, hogy túl sok idő van még a meglévőből és nem engedte kifizetni.
#16
Zso
válasza erre:
2 hónapja
Ezt nem tudom. Szabályzatban kell utánajárni, ha jól tudom brutál korrekt amit az Allegro csinál. Pl. ha lemondod most, akkor visszautalja a hátralévő idő árát - persze biztos vannak megszorítások (pl. 14 napos felmondási idő). Lehet betenném a szabályzatot NotebookLM-be, aztán úgy faggatnám az AIt a helyedben, ha nem akarod töviről-hegyére átjárni. Úgy talán nem fog hallucinálni.

Szerintem nem fogja engedni, hogy előfizess (hisz van élő szerződésed). Ha mégis, akkor szinte garantáltan hozzáadja az egy évet. Nekem egy hónapon belül jár le (május 30), kaptam e-mailt a napokban, hogy hosszabbítsak. Itt meg is tudom hosszabbítani az előfizut 1 évvel és május 30-ra tenné rá 2027 május 30-ig. Nézd meg, hátha nálad is van ilyen gomb. Ha igen, akkor írni fogja, hogy mikor fog lejárni az előfizud a fizetés után.
Ja és nekem 2500 Ft-ért hosszabbítana így.
Utoljára módosítva: 2 hónapja
👍
2
👍
2 hónapja
Véleményetek szerint, ha még nem járt le a korábbi smart tagság.. ( még 3 hónap).. akkor hozzá adódik a meglévő időszak ha most megveszem?
2 hónapja
Nekem is a 8ezres kupont adja már csak folyamatosan, de ahhoz 70ezer minimum rendelés kell. Hát köszi...
A smartnak tényleg az a buktatója, hogy általában 5000 a minimum rendelési érték az ingyenességhez.
Ettől függetlenül sokat rendelek és használom a cashback-et adó böngésző plugin-okat, így valamennyi visszajön.
#13
Zso
válasza erre:
2 hónapja
Igen, ez tényleg rossz. Meg aztán amikor rájössz, hogy meg lenne az 5k a boltból, de az nem szállít csomagpontba, szóval így is fizetni kell a szállítást. Ez kétségtelenül az árnyoldal. Oda kell rá figyelni, egyből fejben tartani, aztán megszokja az ember. Sajnos az 5k gyorsan összejön. 🫤
Utoljára módosítva: 2 hónapja
2 hónapja
Kicsit csalódtam benne... Mert ugye nem mindent szállítanak ingyen, ahhoz el kell érni adott eladónál adott értéklimitet. Pl néztem 3e körüli cuccot, de még adjak mellé minimum 2e-ért a smart ingyen küldéshez. De nem lehet más terméket más smart eladótól hozzá rendelni, hogy meglegyen az érték. Szóval pl 2 eladótól 2 kisebb dolgot rendelnék, de mindkettőre rárakja a postázási díjat külön külön. Közben a kosár értéke már 7-8e. Na mindegy, egyéni szocprob
2 hónapja
Nekem a smart nélküli (csak a próba smart 5 rendelésre volt használva) fiókomra folyamatosan 25-4 kupon jön. De csak emiatt nem fizetek elő az ötödik helyen is smartra. 😛
#10
GSanyi
válasza erre:
2 hónapja
Igen én is így vagyok.
#9
Zso
válasza erre:
2 hónapja
Ez is igaz. Megszerettem az Allegrot így is. Rohadt jó árak, Smarttal ingyen hozzák, olyan cuccok is vannak, amiket nem érnék el máshol - de ha igen, akkor a gatyám is rámenne. Kupon nélkül is korrekt, csak olyan jó volt... 😄 .
válasza erre:
2 hónapja
Még így is sokkal olcsóbb mint itthon amúgy. És idehozzák a popóm alá. Csak ugye magyar vagyok, adnak fogadd el... kergetnek szaladj el.
👍
1
👍
2 hónapja
Nekem is csak 8000-es kuponokat küldi🤦
Spórolásnak mondjuk jó, azóta maximum a legszükségesebbet vettem, vagy inkább semmit. Remélem megérzi allegro is a változást 🤭
👍
1
👍
#6
Zso
válasza erre:
2 hónapja
Akkor tuti attól függ a kupon, hogy mennyi pénzt hagytál ott. Aki még nem sokat, az 4k -sat kap. Aztán 6 és 8, majd semmi. Persze ez csak spekuláció.
Nem is tudom honnan jutott eszembe, hogy mondtam -e már, hogy mennyire gyűlölöm a lojalitás büntetését? Mindenhol ez megy mostanában, szomorú. Persze értem én - aki már be lett hálózva annak miért kedveskedjenek, de közben régen mégsem volt ördögtől való. 😢 Mondjuk régen nem is volt minden "eldobható", mint most.
#regenmindenjobbvót (nemis) #pappertime #takarodjafuvemrol
👍
3
👍
válasza erre:
2 hónapja
Én meg költöm a vaskos pénzeket, mert hiába kapcsoltam be a marketing dolgokat, azóta sem kaptam egyetlen kupont sem.
#4
Zso
válasza erre:
2 hónapja
Igen, de sajnos ez már fiókhoz kötött. Innentől valószínűleg mind az. 🫤
2 hónapja
👍
2
👍
#2
Zso
válasza erre:
2 hónapja
Nekem jött 8 ezres - de hát ezeket sose használom fel.
2 hónapja
Kupont osztottak valakinek?

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztóhoz? Nagyszerű hírünk van! Ha a fenti linken keresztül vásárolsz, akkor te ugyan ugyanannyit fizetsz mintha máshonnan érkeznél az oldalra, de mi jutalékot kaphatunk, ami segíti oldalunk fenntartását és fejlesztését. Ha máshogy is szeretnél támogatni minket, akkor csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!