
Az Euronics webáruházban rendeltem terméket üzletben átvétel opcióval és a kasszánál átvételkor ajánlottak egy ilyen One feltöltős kártyát 10 forintért. Azt mondta az eladó, hogy ennyiért nagyon megéri.. na mondom akkor kérem szépen :)
Azt mondta, hogy csak a webes megrendelésekhez ajánlják fel. Nem tudom meddig ér a promó.
Azt mondta, hogy csak a webes megrendelésekhez ajánlják fel. Nem tudom meddig ér a promó.
Ezek is érdekelhetnek
Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.
Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztó fenntartásához és fejlesztéséhez? Most megteheted! A támogatásod segítségével továbbra is biztosítani tudjuk az oldal zavartlalan működését és a reklámmentes akció megosztásokat. Csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt! 
Hozzászólások