Tavaszi Szél c. film ingyen

Tavaszi Szél c. film ingyen

INGYENES
youtube.com
( 0 | 0 )
19
Irány az akció
Kultúra és szabadidő
Ingyen megnézhető film: Tavaszi szél

Ezek is érdekelhetnek

Hozzászólások

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned!

#26
Bt OMM
3 hónapja
azt hittem először rákosi :O
#25
Dorina
válasza erre:
3 hónapja
Hasonlóképp jártam, nekem 40 perc maradt. Tudtam, hogy csak korlátozott ideig lesz elérhető, de, hogy meddig arra nem emlékeztem. :(
válasza erre:
3 hónapja
Éjfélig volt elérhető.
Torrent oldalon láttam fent.
3 hónapja
Tegnap kb. 2 percet láttam belőle, ma akartam megnézni. Ma viszont már nem érhető el, privát videót ír.
#22
Zso
válasza erre:
3 hónapja
Szerintem is nagyon korrekt volt. Féltem tőle, hogy propi/személyi kultusz lesz, de abszolút minőségi mű volt minden szinten (kivéve pár apróságot). Sok újat nem mutatott, de így is nagyon nagy pozitív csalódás volt. Néhány képtől teljesen oda voltam (pl. amikor nyitott kocsiajtón keresztül filmeztek a mozdulatlan, háttal ülő MP-t).

Viszont miután láttam a hírt az IGN Hungaryn is, rájöttem, túlparáztam, ez tényleg említésre méltó ajánlat volt, hiba lett volna törölni. Egyebként is... ha törlöm Fideszes bérenc vagyok, ha nem, akkor meg Tiszás hazaáruló. 😂😅. Éljen a mai közélet! 💪 Reméljük normalizálódik majd a szitu hamarosan és újra értelmesen tudunk egymással beszélgetni a politikáról is, "oldaltól" függetlenül. 🤞

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy ennyire jól kezeltétek a helyzetet! 🙏 Mindig meg tudtok lepni, nagyok vagytok! 💪
Utoljára módosítva: 3 hónapja
❤
24
❤
👍
1
👍
#21
Soma
3 hónapja
Örülök, hogy 120 lájkot kapott ez az akció. :) (láttam. féltem előtte, hogy milyen lesz, de nagyon tetszett, nagyon ajánlom. Minőségi munka)
👍
9
👍
😄
1
😄
🙏
2
🙏
3 hónapja
💯
❤
3
❤
👍
8
👍
#19
GSanyi
válasza erre:
3 hónapja
Ajánlom figyelmedbe Toroczkai László hasonló életrajzi dolgait, pl. engem anno nagyon megfogott a Vármegyés a véres úton című könyve. Najó az nem film, de MP filmje előtt 20 évvel jelent meg hasonló őszinteséggel.
❤
4
❤
👍
2
👍
😄
7
😄
#18
Dave55
3 hónapja
Szerintem ez egy korrekt dokumentumfilm lett! Külön kiemelendő a független és elismert elemzők szereplése a filmben. Valamint az, hogy Magyar Péter nem úgy jelenik meg a filmben, mint aki tökéletes és mindenben is igaza van. Emberek vagyunk, senki sem hibátlan. Kíváncsi lennék a “másik oldal” hasonló jellegű filmjére, ha lenne…
👍
12
👍
😄
4
😄
válasza erre:
3 hónapja
Alapvetően inkább dokumentumfilmnek számít.
👍
9
👍
😄
3
😄
3 hónapja
Jó film, Magyar Péter magánéletét mutatja be a nehéz időszakok alatt. Tetszik hogy nincs benne semmi propaganda és párt promóció. Csak az 55. Percig jutottam mert holnap korán kelek a nyaraláshoz. De a reptér felé megnézem a maradékot is.
👍
12
👍
😄
7
😄
válasza erre:
3 hónapja
nem a polarizáltság a probléma, hanem a (vita)kultúra hiánya.
👍
5
👍
#11
m4sy2p
3 hónapja
Ezt nem mondanám filmnek.
👍
8
👍
😄
8
😄
😢
1
😢
😮
2
😮
#10
sepsi0
válasza erre:
3 hónapja
Szia! Én nézem....
Sok ellenzéki "terméket" fogyasztok, de eddig még nem győztek meg.
Bocs kimaradt, köszönöm a megosztást meg akartam nézni.
Utoljára módosítva: 3 hónapja
👍
1
👍
😮
1
😮
#8
Anonymous
válasza erre:
3 hónapja
én úgy gondolom, hogy mivel ez egy amúgy moziban pénzért nézhető film HIVATALOS, ingyenes verziója, el kell férjen.
Nem összekeverendő, mert ez:
- nem kalóz
- nem moziban felvett
- nem lopott
- nem ilyen olyan ripp
tartalom. ezért akárhogy is nézzük, 100%os akció.
Ha az elkXXXrtuk film menne most a moziban és felteszik hivatalosan ingyen, az is osztható lehetne. Akinek nem tetszik, megy tovább.
❤
7
❤
👍
11
👍
😄
3
😄
😡
2
😡
3 hónapja
Én ajánlom minden oldalnak. A politikától és a hitvallástól elvonatkoztatva is hordoz értéket a film.
👍
12
👍
😄
6
😄
3 hónapja
Juhú, pont most láttam a bejelentést Fb-on is. Öröm és boldogság!
👍
2
👍
😄
5
😄
#3
Zso
3 hónapja
Vegyük úgy, hogy a kommentelés itt tiltott :). Talán az lesz a legegyszerűbb. Se az egyik oldal, se a másik oldal szlogenjeit ne harsogjuk, így talán az indulatok is mérsékeltek lesznek.

Sajnos egy ilyen polarizált közéletben nincs más megoldás.
❤
7
❤
👍
4
👍
#1
Zso
3 hónapja
Úgy hiszem, hogy a szabályokba nem ütközik a politikai tartalom megosztása. A személyeskedés viszont igen. Elég érettnek és korrektnek tartom a közösséget ahhoz, hogy politikai meggyőződésüktől függetlenül helyén tudják kezelni a megosztást (akit nem érdekel, az ugyanúgy szkippeli mint a parfüm megosztásokat én és elfogadom és örülök neki, hogy más örül nekik). Remélem igazam lesz.

Legrosszabb esetben törlöm a megosztást a mellett, hogy csalódok (try and fail minden az oldalon). Mivel nagy a hype a film körül, friss hír, hogy ingyenes lett /lesz (eddig csak a mozikban játszották), ezért nem vélem egy szintűnek a "Szavazat ára" és hasonló YT filmekkel ("akció" szintjén természetesen, műértő nem vagyok, ezt még nem láttam).
👍
41
👍
😡
1
😡
😢
1
😢

Az oldalainkra beküldött információk és hozzászólások tájékoztató jellegűek, és tartalmazhatnak téves vagy hiányos adatokat. Az Ármegosztó nem vállal felelősséget a felhasználók által közzétett tartalmak helytállóságáért, jogszerűségéért vagy következményeiért. Fenntartjuk a jogot a jogsértő, sértő vagy félrevezető hozzászólások eltávolítására.

Támogass minket!
Szeretnél hozzájárulni az Ármegosztó fenntartásához és fejlesztéséhez? Most megteheted! A támogatásod segítségével továbbra is biztosítani tudjuk az oldal zavartlalan működését és a reklámmentes akció megosztásokat. Csatlakozz hozzánk a Patreonon és működtessük együtt Magyarország egyetlen közösségi akciómegosztó oldalát!
Támogatom az oldalt!